Фірма "Охоронні системи" існує на ринку України з 1993 року.
   Це достатній термін для того, щоб компанія завоювала довіру та заробила репутацію надійного партнера та виконавця.
  Основні наші напрямки діяльності оптові та роздрібні продажі, проектування, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування охоронної та пожежної сигналізації, систем відеоспостереження, санкціонованого доступу, дверних та замкових пристроїв, зв'язку, монтажних аксесуарів.

  Ми маємо величезний перелік обладнання електронних систем безпеки, що становить понад 1500 найменувань.

Все обладнання постійно знаходиться на складах. Наше завдання – забезпечити монтаж будь-якої складності всім необхідним обладнанням, починаючи з кріплення та кабелю, закінчуючи найскладнішими електронними системами безпеки.
 

ТОВ «Охоронні системи» є ексклюзивним представником компанії-виробника   "ROGER" системи контролю доступу та обліку робочого часу,  "GSN Electronic" охоронні сповіщувачі, а також "EBS" - системи моніторингу місця та результату роботи персоналу в режимі реального часу; офіційним дистриб'ютором ELMES ELECTRONIC бездротові системи, систем відеоспостереження SAVAMAX, Laice, RL. Наша компанія має власний кваліфікований монтажний відділ, який розробить концепцію, здійснить проектні роботи будь-якої складності, монтаж та налагодження електронних систем безпеки для офісних, житлових, торгових та виробничих приміщень, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також погоджується з відповідними органами.

Ще одне з підтверджень надійності компанії як партнера є наші дозвільні документи на:
- Ліцензія ГДПБ на проектування систем протипожежної сигналізації – АА № 313227.
- Ліцензія УПО на здійснення монтажу та обслуговування протипожежної сигналізації - № 0032335.

- Є сертифікати на все обладнання, що продається нами.


 
0
Років успішної діяльності на ринку систем безпеки
0
Обслуговано приватних та корпоративних клієнтів
0
Найменувань

Допоміжна документація         

Договір