GSN - Охоронні системи

GSN

GSN Electronic Company Ltd., відома на світовому ринку як розробник та виробник систем безпеки.

Нашою метою є випуск високоякісних приладів, які здатні забезпечити максимальну безпеку об'єктів: від житлових приміщень до великих комерційних та індустріальних підприємств.
Під час проектування та розробки ми враховуємо вимоги сучасного ринку охоронних систем до відповідності міжнародним стандартам, включаючи ISO 9001:2008, а також побажання професійних інсталяторів.
При постійно зростаючих обсягах виробництва незмінно діє система контролю якості своєї продукції, що забезпечує 100% контроль, а також налаштування кожного виробу на всіх етапах технологічного процесу.
Сучасний рівень автоматичного складального обладнання, застосування електронних компонентів від провідних світових виробників, існуюча система контролю якості дозволяє нам відповідати найвимогливішим вимогам та забезпечувати клієнтів приладами найвищої якості. Гарантійний термін служби на всю нашу продукцію – 5 років.
Нестандартний підхід, запровадження оригінальних технічних рішень, застосування найновіших алгоритмів та проведення ретельних лабораторних випробувань розширює функціональні можливості наших приладів.

Уточняйте наличие
Сообщить о наличии
Уточняйте наличие
Сообщить о наличии